ŽIVOT JE JAKO METAL,TĚŽKÝ A KRÁSNÝ
LIFE IS LIKE METAL,HEAVY AND BEAUTIFUL

Jak jsem se dostala k Motley Crue

9. června 2010 v 17:54 | Mrs.True |  --> O mně <--
Motley Crue jsou výborná kapela,ale spíš než dokonalou hudbou,vynikli spíš svým zásadnickým chováním sex,drogy rock and roll.
Když se řekne Motley Crue,vybavíte si čtyři blázny se zmalovaným obličejem a extravagantním oblečením.
A nějak tak jsem je poznala já.Seděla jsem si tak poklidně u svého taťky doma a spatřila na stole nový časopis Hardrocker s Motley Crue na titulce.Otevřela jsem ho a protože široko daleko nebyl žádný článek,který by mě zaujal,začetla jsem se do těch extravagantních Crue.

Byla jsem vcelku v šoku,protože jsem čekala průmeřný článek o vzniku kapely,ale to,co se provádělo v Motley House,to mě posadilo na zadek.
Ten binec po celém bytě,švábi v troubě,koupelna plná krvavých pozůstatků po dívkách,válící se exkrementy na podlaze,postele plné rozmačkaných švábů,koberce popálené od cigaret,polité od alkoholu a krvavé po bitkách.Celé noci,kdy jen fetovali a spali s dívkami,jen proto,aby zahnali nudu,aby se pobavili a případně jim ukradli peníze,aby měli na jídlo spreje na vlasy.To byli oni.Banda zvrhlých kluků.

Ten článek,který byl vytáhnut z jejich autobiografické knihy mě dostal.Začala jsem se o ně zajímat,pořizovat si CD a onu šílenou knížku mám doma taky.Musím říct,že mnohdy je mi špatně,když čtu některé řádky.A proto,už nikdy nebudu u čtení knihy Motley Crue jíst.Udělala jsem to jednou a tvrdě se mi to vymstilo..xD


Ta knížka stojí o přečtení,je to docela zížitek číst si,co někteří lidé jsou schopni udělat..
Sháním ještě Nikkiho Sixxe a jeho Heroin Diaries a tuším,že to bude něco podobného..=o)

Ciao !!!                                
 


Komentáře

1 haf haf | Web | 15. června 2010 v 16:36 | Reagovat

HEHEHE, to by mě zajímalo, jak to tam vypadá:D Mohla jsi sem dát nějaké fotky:)

2 Tess: X. Tess: X. | Web | 20. srpna 2010 v 12:43 | Reagovat

miluju Mötley Crüe, miluju jejich hudbu, miluju tu knížku, kterou bych mohla číst stále dokola a nikdy ji neměla dost a miluju tu jejich zvrhlost protože bez ní by to nebyli oni :*** :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama