ŽIVOT JE JAKO METAL,TĚŽKÝ A KRÁSNÝ
LIFE IS LIKE METAL,HEAVY AND BEAUTIFUL

Chování metalistů..už víme co máme čekat...xD

27. května 2010 v 19:54 | Mrs.True |  --> Metal <--
Tohle mě vážně pobavilo,jen si to přečtěte,je to na bezpočtu blogů,ale smála jsem se dost..=o)
Situace:V hradu hlídaném drakem je uvězněna krásná princezna. Tady je příběh, jak to dopadne, když tam dorazí různí metalisti coby rytíři.

Power metal: Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ní miluje v kouzelném lese.
Thrash metal: Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a ošuká ji.
Heavy metal: Metalista přijede na harleyi, zabije draka, dá si pár piv a ošuká princeznu.
Folk metal: Metalista přijede s přáteli, kteří hrají na akordeony, violy, flétny a spoustu dalších podivných nástrojů, drak usne (z všeho toho tancování). Pak všichni odjedou…..bez princezny.
Viking metal: Metalista připluje na lodi, zabije draka svoji velkou sekyrou, stáhne ho z kůže a sní. Znásilní princeznu k smrti, ukradne její věci a před odjezdem zapálí hrad.
Death metal: Metalista přijede, zabije draka, ošuká princeznu, zabije ji a odjede.
Black metal: Metalista dorazí o půlnoci, zabije draka a nabodne ho na kůl před hradem. Potom ošuká princeznu do zadku, vypije její krev během rituálu před tím, než ji zabije. Pak ji nabodne na kůl vedle draka.
Gore metal: Metalista přijede, zabije draka a rozhází jeho vnitřnosti před hradem, ošuká princeznu a zabije ji. Potom ji znova ošuká, rozpáře břicho a sní její vnitřnosti. Potom to, co zbyde, ošuká ještě jednou, spálí mrtvolu a ještě jednou ošuká.
Doom metal: Metalista přijede, spatří jak je drak obrovský, pomyslí si, že ho nemůže nikdy přemoct, potom propadne depresím a spáchá sebevraždu. Drak ho sní a princeznu si dá jako dezert. A to je konec smutného příběhu.
Progressive metal: Metalista přijede s kytarou a zahraje 26 minutové sólo. Drakoň se z nudy zabije sám. Metalista dorazí do princezniny ložnice, zahraje další sólo s použitím všech technik a melodií, které se naučil v posledním roce na konzervatoři. Princezna uteče a vydá se hledat Heavy metalistu.
Glam metal: Metalista přijede, drak se začne smát, když uvidí jeho zjev a nechá ho projít dovnitř. Poté, co vejde do hradu, ukradne princezně make-up a začne natírat hrad nádhernou růžovou barvou.
Nu metal: Metalista dorazí v Hondě Civic a pokusí se bojovat s drakem. Jenže uhoří, když jeho debilní pytlovité oblečení chytne plamenem.
Redneck metal (Kabát, Alkehol…): Metalisti přijedou, draka vožerou, poblejou a pak jdou pro vidle a kydat hnůj.
Necro metal: Metalista přijede, s drakem si dá panáka správně uleželý krve, pak zabije princeznu, s drakem jí sežerou na půl, jejíma ostatkama vyzdobí sklep hradu, a tam se ubytuje. Na píchání si jde vykopat nějakou řádně odleželou princeznu.
Speed metal: Metalista vběhne do hradu, rychlostí blesku ošuká princeznu, která si toho ani nevšimne. Metalista pak uteče tak rychle, že si ho nevšimne ani drak.
Alternative metal: Přijede metalista s dredy, s drakem zahulej a zatripujou a drak se promění v urostlého černocha. Společně ztripujou princeznu a ošukaj na gangbang. A jestli neumřeli šukaj jí dodnes.
Cyber metal: Metalista se rafinovaně teleportuje drakovi do zad, načež ho ze zálohy eliminuje několika zkušenými ranami robustním samplerem NN-19 (napřed si to 10× vyzkoušel v simulátoru). Pak se teleportuje k princezně, uškrtí jí H-čkem z jeho sedmistrunky, naskenuje ji a udělá jí to ve virtuální realitě. Nakonec se odloguje z hradu a půjde na colu.
White (křesťanský) metal: Metalista vejde do hradu, draka soustavným kázáním obrátí na víru a princeznu odvede do kláštera.
Atmospheric metal: Ještě dřív, než se metalisti k drakovi dostanou, chcípnou únavou z neustálého tahání svých mnoha nástrojů.
Hollywood metal: Metalista přijede, pustí se s drakem do křížku, nečekaně vyhraje, a pak o tom natočí telenovelu o 548562-ti dílech.
Symphonic metal: Dorazí celý orchestr a vytvoří z hradu jedno veliké mraveniště. Drak tedy má zásoby na zimu.
Gothic metal: Metalista přijede, draka zkrotí a jde se s princeznou kochat pohledem na půlnoční hřbitov.
Tranz metal: Metalista přijede stopem, zabije princeznu, vošuká draka a odevede si ho do kapely.
Industrial metal: Metalista přijede, postaví vedle hradu továrnu a drak i princezna se udusí jejími zplodinami. Hrad se začne rozpadat, a tím je nádherné dílo Glam metalisty nenávratně zničeno.
Hard core: Hardkórista vrazí do hradu a draka seřve tak, že sám popadne princeznu a letí ji vrátit králi.
Grind core: One… two… three… four… DRAAAAAAK!!!
 


Komentáře

1 Lucifer's Angel Lucifer's Angel | E-mail | Web | 30. května 2010 v 22:54 | Reagovat

Toto je naprosto nejvíc luxusní věc! Čtu to už potolikátý, že to snad za chvíli budu umět nazpamět' :-D Ale nikdy to neomrzí, to zkrátka nemá chybu a ten, kdo to vymyslel, tak to byl machr! :-D Prostě... dokonalá věc a nejvíc k rozesmátí!

2 Pandemic-Metal Pandemic-Metal | E-mail | Web | 7. června 2010 v 19:53 | Reagovat

:D:d:D:D:D:D:D ty vole!to je masakr!to si někde zapíšu to je brutus:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama